Kezdőlap arrow Versenyek
Versenyek
A sporteredmények a Sport menü alatt találhatóak!
 


2019-20. 

Pangea nemzetközi online matematika verseny első forduló:

6 évfolyam:

Bérczi Bíbor 68. hely

Tímár Bálint 97. hely

Galazka Sára 102.hely

Galazka Fanni 103.hely

Sipőcz Fanni 120. hely

A hatodik évfolyamon 241 tanuló indult. A döntő elmarad.

Felkészítő tanár: Jakabné Gruidl Teréz


Trianon-szavalóverseny

1-2. osztály:

1. Gősi Zsófia

2. Földes Bence Ákos

3. Kalányos Lara

Különdíj: Baranyai Hanna

3-4. osztály:

1. Cser Dominik Ferenc

2. Gősi Zoltán

3. Divós Lea Kiara

Különdíj: Weisz Dzsesszika Jázmin

5-6. osztály:

1. Csiti Virág

2. Hardi Gergő

3. Kovács Linda

Különdíj: Neuberger Szonja

7-8. osztály:

1. Prátser Korinna

2. Fekete Janka

3. Nagy Boglárka

Különdíj: Ádám Gergő

"Tiszán innen, Dunán túl" országos népdaléneklési minősítő verseny területi döntője

Nagy Boglárka 8.o. arany minősítés, szóló

Prátser Korinna 7.o. ezüst minősítés, szóló

Molnár Júlia, Molnár Sára 6.o. arany minősítés, kisegyüttes

Felkészítő tanár: Ludván Tünde

Angol vers- és prózamondó verseny

Kovács Linda   különdíj

Felkészítő tanár: Lőrinczné Karácsony Hajnal 

Országos Angol Tanulmányi Verseny. II., megyei fordulója

Imre Dalma 8.b I. helyezett

Dalmát felterjesztették a békéscsabai országos döntőbe!

Kovács Ágoston 8.b VII. helyezett

Takách Fruzsina 8.b XVII. helyezett

Tóth Mira 7. o. XXI. helyezett

Felkészítő tanár: Biczóné Udvaros Ildikó 

A hegyeshalmi Lőrincze Lajos Általános Iskola által rendezett Kiskörzeti Népdaléneklési Verseny:

Kiemelt arany minősítés:

Nagy Boglárka és Szőke Kata duó

Prátser Korinna szóló

Ezüst minősítés:

Jánosi lányok énekegyüttes (Molnár Sára, Molnár Júlia, Fekete Anna, Nagy Boglárka, Fekete Janka, Varga Dorina)

Sárközi Fatima szóló

Nagy Boglárka szóló

Bronz minősítés:

Földes Bence szóló

Felkészítő tanárok: Ludván Tünde, Lőrinczné Karácsony Hajnal

A Hanság Múzeum rajzpályázati felhívása,

az én Munkácsym c. rajzpályázaton második díjat nyert

Pusztai Loretta 4.b osztályos tanuló,

Nagy Boglárka 8.a osztályos tanuló pedig különdíjas lett.

Felkészítő tanár: Kóbor Attila 

Kovács Margit Megyei Matematika Verseny selejtezők utáni eredmény 

5-6 ÉVFOLYAM:

SZAKÁCS ZSÓFI 1. HELY megyei döntős

MESZLÉNYI MERCÉDESZ 25. HELY

SZAKÁCS BOGLÁRKA 37. HELY

KELEMEN HANNA 42. HELY

DOBI BARNABÁS 48. HELY

WALLY JÁNOS 51. HELY

GECSE GÁBOR 60. HELY

GALAZKA SÁRA 66. HELY

MOLNÁR CSENGE 70. HELY

NEUBEREGER SZONJA 74. HELY

SIPŐCZ FANNI 87. HELY

NAGY BOGLÁRKA 88. HELY

MAJLINGER ZSÓKA 92. HELY

GALAZKA FANNI 93. HELY

TÓTH LEVENTE 100. HELY

PRÓKAI ELŐD 100. HELY

Felkészítő tanárok: Berta Attiláné, Vargáné Darida Marianna, Jakabné Gruidl Teréz 

Gárdonyi fordító verseny - döntő (Győr, 2020. január 25.) 

A novemberi selejtezőből évfolyamonként a tíz legjobb versenyző közé a következő tanulók jutottak be.

Angol: Dobi Barnabás, Kovács Linda (5. évfolyam); 

            Tóth Mira (7.évfolyam); 

            Kovács Ágoston,Takách Fruzsina (8. évfolyam)

Német: Czapári Zsófia (8. o.)

Legeredményesebb versenyzőink:

Kovács Linda - 4. helyezett (5. o.)

Felkészítő: Lőrinczné Karácsony Hajnal

Kovács Ágoston - 5. helyezett (8. o.)

Felkészítő: Biczóné Udvaros Ildikó

Hunyadi XXVII. Körzeti matematikaverseny, Csorna  

5. évfolyam:

Meszlényi Mercédesz XI. hely

Kelemen Hanna XIII. hely

Molnár Csenge XIII. hely

Nagy Olivér XV. hely

Felkészítő: Darida Marianna

6. évfolyam:

Sakács Zsófia IV. hely

Tímár Bálint IV. hely

Galazka Fanni VII. hely

Nagy Boglárka VII. hely

Sipőcz Fanni VII. hely

Galazka Sára IX. hely

Prókai Előd X. hely

30 versenyző indult ezen az évfolyamon

Felkészítő: Jakabné Gruidl Teréz

7. évfolyam:

Zwonitschek Máté VI. hely

Neuberger Benedek VII. hely

Ádám Gergő IX. hely

21 versenyző indult

Felkészítő: Belláné Császár Edit

8. évfolyam:

Takách Fruzsina VII. hely

16 versenyző indult

Felkészítő: Belláné Császár Edit

 

Megyei angolverseny döntője 

7. évfolyam

Tóth Mira I. hely

Fördős Máté X. hely

8. évfolyam

Kovács Ágoston II. hely

Imre Dalma III. hely

Takács Fruzsina XVI. hely

Felkészítő tanár: Biczóné Udvaros Ildikó

Szavalóverseny Hegyeshalomban

1.osztály

Máté Viktória, 1. helyezett

(Felk.: Horváth-Rovács Júlia)

2.osztály

Földes Bence, különdíj

(Felk.: Lőrinczné Kováts Ildikó)

3.osztály

Angyal Noel, 2 helyezett

Bogyai Alex, Rozs Botond, különdíj

(Felk.: Speizer Judit)

4.osztály

Kiss Dorián, különdíj

(Felk.: Kovácsné Gombás Terézia)

Szavalóverseny a mosonmagyaróvári Móra iskolában

5-6. évfolyam:

Csiti Virág 2. hely (Prátser Krisztián)

Bérczi Bíbor 3. hely (Horváth Zsuzsa)

Buglyó Réka és Fekete Anna, különdíj (Szkiba-H. Klaudia)

7-8. évfolyam: 

Prátser Korinna 2. hely (Prátser Krisztián)

Klafszky Katalin  Énekverseny

1. osztály  2. osztály

1. Tóth Zselyke 1. Földes Bence

2. Glück Mia 2. Donáth Zsombor

3. Samu Gergő 3. Horváth Zsaklin

Különdíj:Kecskés Fanni 

3. osztály  4. osztály

1. Mucska Diána 1. Wolf Lara

2. Schneider Hanna 2. Szakács Orsolya

3. Tóth Levente Sándor 3. Todor Hermina Tímea

Különdíj: Kempf Réka      Szmola Luca

Felsősök 

1. Prátser Korinna

2. Nagy Boglárka, Sárközi Fatima, Szőke Kata

3. Módos Alexa Meredisz, Szakács Boglárka

Különdíj: Csiti Virág, Kompis Hanna 

E-HÓD országos informatikai verseny

5-6. osztályosok (országosan 6.834 főből)

15. helyezett Szakács Zsófia 6.o.

20. helyezett Hegedüs Viktória 6.o.

26. helyezett Czinder Nóra 6.o., Galazka Sára, 6.o.

34. helyezett Tóth Zsófia 6.o.

49. helyezett Bérczi Bíbor 6.o., Meszlényi Mercédesz 5.o., Nagy Boglárka 6.o.

 

7-8. osztályosok (országosan 7.893 fő)

21. helyezett Tóth-Léránt Lara 8.o.

27. helyezett Biró Máté 8.o.

31. helyezett Göncz Barbara 8.o.

35. helyezett Neuberger Liza 8.o.

43. helyezett Csendes Tamás 7.o., Takách Fruzsina 8.o., Imre Dalma 8.o., Varga Simon 7.o., Winkler Martina 8.o.

50. helyezett Kiss Nóra 8.o., Fördős Máté 7.o.

Felkészítő tanár: Bognárné Veronika, Gáspár Tünde

Helyesírási verseny Mosonszolnok 

Kovács Linda 5.o. 2. hely

Czinder Nóra 6.b 3. hely

Takách Fruzsina 8.b 2. hely

Felkészítő tanár:

Horváth Zsuzsanna, Szkiba-Horváth Klaudia