Kezdőlap arrow Versenyek
Versenyek
A sporteredmények a Sport menü alatt találhatóak!
 

2018-2019.

Országos angol nyelvi verseny II., megyei fordulója

Imre Dalma 7.b II. helyezett 82,5 %

Kovács Ágoston 7.b VIII. helyezett  74%

Mindkét tanulónkat felterjesztették a békéscsabai országos döntőbe.

Felkészítő tanár: Biczóné Udvaros Ildikó 

Hegyeshalmi Kiskörzeti Népdaléneklési Verseny Minõsítõ 2019.03.05

Csiti Virág 5. K bronz fokozat

Nagy Boglárka 7.a ezüst fokozat

Molnár Sára 5.a arany fokozat

Molnár Júlia 5.b arany fokozat

Prátser Korinna 6. K kiemelt arany fokozat

Felkészítõ tanár: 

Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola: Móra meseíró pályázat

3-4. osztály kategória: Boros Szilárd 3.b 2.hely

felkészítõ pedagógus: Nagyné Kõ Mária

Ady Endre szavalóverseny, Jánossomorja (intézményi)

1-2. évfolyam:

1. Cser Dominik Ferenc

2. Kurcsics Regina

3. Ádám Anna 

Felkészítõ: Tóth Mária 

3-4. évfolyam 

1. Szakács Boglárka

2. Hardi Gergõ Imre

3. Szakács Orsolya 

felkészítõ pedagógusok: Kovácsné Németh Nóra, Kovácsné Gombás Terézia  

Angol vers- és prózamondó verseny; 2019. február 21.
Mosonmagyaróvári Fekete István Ált. Iskola

5. osztály: Fekete Anna 2. helyezett
                  Udvaros Kristóf 3. helyezett
 
Felkészítõ tanár: Lõrinczné Karácsony Hajnal

7. osztály: Nagy Boglárka 3. helyezett
 
Felkészítõ tanár: Biczóné Udvaros Ildikó 
 
KOVÁCS MARGIT MEGYEI MATEMATIKAI REJTVÉNYFEJTÕ VERSENY DÖNTÕJÉBE JUTOTT VERSENYZÕK AZ ELSÕ KÉT FORDULÓBAN ELÉRT ÖSSZETETT PONTSZÁM ALAPJÁN

5. évfolyam:
Szakács Zsófia 101 pont

8. évfolyam:
Farkas Gergõ 157 pont
Nagy Erik 157 pont
 
KOVÁCS MARGIT MEGYEI MATEMATIKAI REJTVÉNYFEJTÕ VERSENY második FORDULÓJÁNAK EREDMÉNYE
 
5. évfolyam:
1. Szakács Zsófia 62 pont
2. Tímár Bálint 59 pont
3. Nagy Boglárka 44 pont
4. Prókai Elõd 39 pont

8. évfolyam:
1. Balsay Kitti 84 pont
1. Molnár Jázmin 84 pont
2. Farkas Gergõ 80 pont
3. Nagy Erik 78 pont
4. Takách Panna 73 pont
5. Rédai Petra 30 pont 
 
Felkészítõ tanár: Vecseyné Kocsis Edit, Jakabné Gruidl Teréz 
  
Ady Endre szavalóverseny, Jánossomorja (intézményi)

1-2. évfolyam (felk.tanár: Tóth Mária):
 
1. Cser Dominik Ferenc
2. Kurcsics Regina
3. Ádám Anna 

3-4. évfolyam (felk.tanárok: Kovácsné Németh Nóra, Kovácsné Gombás Terézia):
 
1. Szakács Boglárka
2. Hardi Gergõ Imre
3. Szakács Orsolya

5-6. évfolyam (felk. tanárok: Prátser Krisztián, Horváth Klaudia):
 
1. Csiti Virág
2. Prátser Korinna
3. Buglyó Réka 

7-8. évfolyam (fel.tanárok: Prátser Krisztián, Horváth Klaudia, Horváth Zsuzsa)
 
1. Patócs Laura
2. Nováky Rebeka
3. Fekete Janka
 
Hunyadi Körzeti Matematika Verseny – Csorna
 
5. évfolyam
Szakács Zsófia 4. hely
Galazka Sára 5. hely
Neuberger Szonja 7. hely
Sipõcz Fanni 7. hely
Wally János 10. hely

8. évfolyam
Nagy Erik 5. hely
Takách Panna 7. hely
Rédai Petra 7. hely
Balsay Kitti 7. hely
Farkas Gergõ 10. hely
 
Felkészítõ tanár: Vecseyné Kocsis Edit, Jakabné Gruidl Teréz 
 
KOVÁCS MARGIT MEGYEI MATEMATIKAI REJTVÉNYFEJTÕ VERSENY ELSÕ FORDULÓJÁNAK EREDMÉNYE

5. évfolyam
 
1. Szakács Zsófi 39 pont
2. Neubereger Szonja 35 pont
3. Prókai Elõd 32 pont 

8. évfolyam

1. Nagy Erik 79 pont

2. Farkas Gergõ 77 pont

3. Takách Panna 76 pont

Felkészítõ tanár: Vecseyné Kocsis Edit, Jakabné Gruidl Teréz
 
Gárdonyi Fordítási Verseny (angol nyelv) – DÖNTÕ (Gyõr, 2018. január. 12.)
 
6. évfolyam: Tóth Mira   3. helyezett

Felkészítõ tanár: Lõrinczné Karácsony Hajnal 

7. évfolyam: Kovács Ágoston   2. helyezett
8. évfolyam: Balsay Kitti   9. helezett

Felkészítõ tanár: Biczóné Udvaros Ildikó 
 
Megyei-német nyelvû vers - és prózamondó verseny 2018. 12.12.
 
Varga Dorina különdíj
 
Felkészítõ tanár: Marczisné Egyed Mária 
 
Moson Megye Polgáraiért Alapítvány által megrendezett szavalóverseny, Mosonmagyaróvár, 2018.12.04.

5-6. évf. vers kategória: Bencsik Imre Dávid: 3. hely (Horváth Klaudia)

5-6. évf. próza: Major Huba 3. hely (Herman Antal)

7-8. évf. vers: Fekete Janka 2. hely (Horváth Klaudia)

7-8. évf. próza: Pesti Dorián 3 hely (Horváth Zsuzsa)
 
EngRead nemzetközi háromfordulós angol nyelvi olvasóverseny. Debrecen
 
Szepesi Odett 8.a - Országos döntõ XV. helyezés
 
( összesen 500 fölött neveztek, a II. fordulóba 200 fölött jutottak tovább, a döntõt a legjobb 48 tanuló részvételével szervezték)

Felkészítõ tanár: Biczóné Udvaros Ildikó
 
 
ÖVEGES KÁLMÁN GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA, GYÕR, Megyei angol nyelvi verseny
 
Döntõbe jutott: 
Szepesi Odett 8.a 6. helyen jutott be, de a másik versenyen vett részt.
Kovács Ágoston 7.b III. helyezés
                Imre Dalma         7.b X. helyezés  
 
Felkészítõ tanár: Biczóné udvaros Ildikó 
 
Móra Ferenc Általános Iskola körzeti szavalóversenye: 
 
5-6 évfolyam: 
 
Buglyó Réka különdíj
 
7-8. évfolyam: 
 
Fekete Janka I. hely
 
Felkészítõ tanár: Horváth Klaudia 
 
Katalin-napi énekverseny eredményei: 
 
1.o.
I. Földes Bence
II. Donáth Zsombor Zoltán
III. Horváth Zsalin
Különdíj: Bognár Réka
 
2.o.
I. Ifjú Eperke Franciska
II. Mucska Diána
III. Schneider Hanna
 
3-4.o.
I Kompis Hanna
II. Wolf Lara
III. Divós Lea
Különdíj: Szmola Luca
 
5.o.
I. Fekete Anna
II. Sárközi Fatima
III. Mikhely Rebeka
Különdíj: Csiti Virág 
 
6-8.o.
I. Prátser Korinna
II. Szõke Kata
III. Molnár Csenge
Különdíj:  Fekete Janka 
  
Az ókor titkai történelmi csapatverseny Mosonmagyaróvár: 
 
Gyovai Bálint, Fördõs Máté, Zwonitschek Máté összetételû csapat 5. helyezést ért el.
 
Felkészítõ tanár: Winkler Zoltán 
  
"A szociális munka szerintem...." címû járási rajzverseny 
 
12-14 éves korcsoport:
 
Tóth Mira 1. hely
Neuberger Liza 2. hely
Gyovai Bálint 3. hely 
 
9-11 éves korcsoport: 
 
Fekete Anna 2. hely
 
Felkészítõ tanár: Kóbor Attila
 
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Család-esélyteremtési és önkéntes Ház megyei rajzverseny
 
Tóth Mira   2.hely
Neubereger Jázmin 3.hely
Papp Loretta  különdíj
 
Felkészítõ tanár: Kóbor Attila 
 
 

2017-18-as tanév  

 

 
Jánossomorja Város Fotópályázata
 
Horváth Réka 1. a. szülõi felkészítés abszolút 1. hely
Galazka Sára 4.b II gyermekkategória 2. hely
Galazka Fanni 4.b II gyermekkategória 3. hely

Országos Szabó Lõrinc Könyvtár, Janikovszky Éva országos prózaíró pályázat
Résztvevõk:
 
Pilisi Cecília 4.b Lõrinczné Kováts Ildikó
Majlinger Zsóka 4.b II
Czinder Nóra 4.b II
Fekete Anna 4.b II különdíj

Magyar Egyiptomi Baráti Társaság országos bábpályázata

4.b osztály csapata 2. hely
 
Bencsik Dávid
Buglyó Réka
Czinder Nóra
Fekete Anna
Galazka Fanni
Galazka Sára
Gáspár Szófia
Gerebenics Bence
Lakó Virág
Majlinger Zsóka
Nagy Boglárka
Sipõcz Fanni
Vásárhelyi-Burda Zsófia
 
Felkészítõk: Lõrinczné Kováts Ildikó, Szélig Annamária, Hauptmann Tamás
 
"Az út a boldogsághoz" Magyarország Alapítvány  "Légy szorgalmas" Országos Rajzpályázat:
 
Nagyon jó minõsítés: Draxler Dominika, Korondi Vivien, Gyovai Bálint, Hafner georgina, Egervári Tamás, Dobóczky Hunor
 
Legjobbak minõsítés: Papp Loretta, Neuberger Liza, Bagoly Amanda, 
 
Legjobbak különdíj: Neuberger Jázmin, Tóth Mira 
 
Felkészítõ tanár: Kóbor Attila
  
Bendegúz Tudásbajnokság Megyei döntõ 
 
Tóth Mira angol nyelv 2. hely
Ádám Gergõ matematika 10. hely
 
Felkészítõ tanárok: Lõrinczné Karácsony Hajnal, Belláné Császár Edit 
 
2018. 04.14. Bécs, Ausztriai Magyar Pedagógusok Egyesülete által rendezett nemzetközi szavalóverseny
 
Németh Júlia 3. o. Kovácsné Németh Nóra különdíj
Hardi Gergõ 3.o -II-
Kiss Dorián 2.a Kovácsné Gombás Terézia

2018. 04.20. Magyarország Bajnokság honismereti vetélkedõ 4.évf. Újhelyi Iskola Móvár

14 csapatból a 4.b csapata: Galazka Fanni, Galazka Sára, Sipõcz Fanni 1. hely
 
Lõrinczné Kováts Ildikó

Aqua Kft. rajzverseny Víz Világnapja
 
különdíj: Bodó Kíra 4.b Lõrinczné Kováts Ildikó

Binder Kft rajzpályázata:
 
Buglyó Réka 4.b 2. hely Lõrinczné Kováts Ildikó
Czinder Nóra 4. b 3. hely Lõrinczné Kováts Ildikó

04.27. Hegyeshalom, tanulmányi verseny

1.o.
matematika Rozs Botond Speizer Judit
Ádám Anna 2. hely Tóth Mária

1.o.
magyar Ifjú Eperke Speizer Judit
Kurcsics Regina Tóth Mária

2.o.
matematika Szakács Orsolya 2. hely Kovácsné Gombás Terézia
Timár Péter Nagyné Kõ Mária

2.o.
magyar Smuk Lara 3. hely Kovácsné Gombás Terézia
Szücs Zselyke Réka Nagyné Kõ Mária

3.o.
matematika Szakács Boglárka Kovácsné Németh Nóra
Pap Kata Lilla Kovácsné Németh Nóra

3.o.
magyar Kovács Linda 1. hely Kovácsné Németh Nóra
Németh Júlia Kovácsné Németh Nóra

4.o.
matematika Timár Bálint 3. hely Veresné Lõrincz Andrea
Galaszka Sára Lõrinczné Kováts Ildikó

4.o.
magyar Szakács Zsófia 1. hely Veresné Lõrincz Andrea
Speizer Ábel Lõrinczné Kováts Ildikó
 
III. Kovács Margit Megyei Matematikai Rejtvényfejtõ Verseny 2018. április 19.
 
8. évfolyam: 
 
Fehér Emma 6. hely
Tóth Evelin 8. hely
 
Felkészítõ tanárok: Vecseyné Kocsis Edit, Jakabné Gruidl Teréz 
 
Országos döntõ - London Bridge angol nyelvi tesztverseny, április 15. Budapest
 
I. helyezett - Kovács Ágoston (6. évfolyam)
V. helyezett - Takách Fruzsina (6. évfolyam)
 
Felkészítõ tanár: Lõrinczné Karácsony Hajnal 

Angol vers- és prózamondó verseny - március 1. Mosonmagyaróvári Fekete I. Ált. Iskola

II. helyezett - Nagy Boglárka (6. évfolyam)
 
Felkészítõ tanár: Lõrinczné Karácsony Hajnal 
 
Országos Angol Nyelvi verseny megyei fordulója:
 
Kovács Milán 79 ponttal XII. helyezett 
 
Felkészítõ tanár: Biczóné Udvaros Ildikó 
 
József Attila felsõs szavalóverseny:

arany fokozat: Drobnitsch Vilmos 6b, Fekete Janka 6b, Balogh Dorina 8a, Gerák Ajsa 8k, Winkler Viktória 8k
ezüst fokozat: Fördõs Máté 5b, Kõmûves Márk Adrián 5b, Prátser Korinna 5k, Viszkok Virág 5k
bronz fokozat: Rozs Ramóna 5k, Patócs Erik 7k

A szerdai városi költészet napi mûsorra meghívást kapott:
 
Fördõs Máté, Kõmûves Márk Adrián, Prátser Korinna, Drobnitsch Vilmos, Viszkok Virág, Fekete Janka, Tesch Zoltán, Gerák Ajsa, Balogh Dorina, Winkler Viktória
 
Felkészítõ tanár: Horváth Klaudia, Prátser Krisztián 
  
Barsi Ernõ Népdaléneklési minõsítõ verseny területi forduló, 2018. március
 
Fekete Janka ezüst fokozat
Nagy Boglárka ezüst fokozat
Varga Dorina bronz fokozat
Prátser Korinna ezüst fokozat
 
Felkészítõ tanár:  Ludván Tünde 
 
Tiszán innen, Dunán túl Népdaléneklési minõsítõ verseny területi forduló, 2018. március 
 
Dravetzky István ezüst fokozat
Felkészítõ tanár:  Ludván Tünde 

Körzeti Népdaléneklési Verseny 2018. 03. 06.
 
Prátser Korinna ezüst fokozat 5.K
Fekete Janka arany fokozat 6.b
Nagy Dorina ezüst fokozat 6.b
Dravetzky István arany fokozat 7.a 
 
Felkészítõ tanár: Ludván Tünde 
 
XXVIII. Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny
 
megyei fordulóba jutott: Tóth Endre 8.K

felkészítõ: Berta Attiláné 
 
"Szép Magyar Beszéd" verseny területi forduló, Mosonmagyaróvár, 2018. január 30.
 
Stefkovich Réka 6.b 3. hely
 
Felkészítõ tanár: Herman Antal

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny, 2018. január 5.
 
Takách Fruzsina 6.b 91 ponttal a 8. helyen bejutott a megyei döntõbe
Felkészítõ tanár: László Zsuzsánna

Arany János Magyarverseny, országos egyéni tesztverseny, TITOK Oktatásszervezõ Bt., 2018. február 6.
 
Takách Fruzsina 6.b bejutott az országos döntõbe
 
Segítõ tanár: Herman Antal

Helyesírási és nyelvhelyességi verseny, Mosonszolnok, 2017. október 13.
 
Balsay Kitti 3. hely
Takách Panna 4. hely
Felkészítõ tanár: Herman Antal
 
Móra vers-és novellaíró pályázat:  Mosonmagyaróvár február 6.
 
Lenorics Kata 3. hely
 
Felkészítõ tanár: Hermann Antal
 
Gárdonyi megyei német fordítási verseny döntõ 2017. december
 
8. évfolyam  6. hely Neuberger Jázmin
 
Felkészítõ tanár: Marczisné Egyed Mária
 
Kovács Margit megyei német vers és prózamondó verseny 2017. december
 
7. évfolyam 1. hely Fördõs Petra
 
Felkészítõ tanár: Marczisné Egyed Mária 
 
25. Körzeti matematika verseny, Csorna, Hunyadi Középiskola, 2017. december 13.

5. évfolyam: 1. helyezett Gazsó Ákos Klafszky tagiskola
2. helyezett Donáth Kincsõ Klafszky tagiskola
4. helyezett Ádám Gergõ Körzeti Iskola
Neuberger Benedek Körzeti Iskola
Csendes Tamás Klafszky tagiskola
7. évfolyam: 2. helyezett Hodosi Kata Körzeti Iskola 
 
Felkészítõ tanárok Vecseyné Kocsis Edit, Belláné Császár Edit, Jakabné Gruidl Teréz 
  
Megyei Angol verseny 2017. december 
 
Döntõbe jutottak:
 
8. évfolyam:
 
Kovács Milán VI. hely
Fehér Emma XIV. hely
 
7. évfolyam: 
 
Balsay Kitti VI. hely
Szepesi Odett VIII. hely
Bencsics Zsófia VIII. hely
 
Felkészítõ tanár: Biczóné Udvaros Ildikó 
 
XXV. Körzeti Matematika Verseny Csorna 2017. december 13. 
 
5. évfolyam:
 
Gazsó Ákos 1. hely
Donáth Kincsõ 2. hely
Neubereger Benedek 4. hely
Ádám Gergõ 4. hely
Csendes Tamás 4. hely 
 
7. évfolyam:
 
Hodosi Kata 2. hely 
 
Felkészítõ tanár:  Vecseyné Kocsis Edit, Belláné Császár Edit, Jakabné Gruidl Teréz
 
2017.11.24. Körzeti Szavalóverseny, Kimle:
 
Kiss Dorián 2.a próza kategória 1. hely
felkészítõ: Kovácsné Gombás Terézia
Szücs Zselyke 2.b vers kategória 2. hely
felkészítõ: Nagyné Kõ Mária
Hardi Gergõ 3.o verses mese kategória 2. hely
felkészítõ: Kovácsné Németh Nóra
Németh Júlia 3.o vers kategória 1. hely
felkészítõ: Kovácsné Németh Nóra
Skerlecz Andor 4.a próza kategória 1. hely
 
felkészítõ: Veresné Lõrincz Andrea


2017.11.27. Katalin Napi Énekverseny, Klafszky Tagiskola:
 
Ifjú Eperke 1.a 2. hely
felkészítõ: Nagyné Horváth Tímea
Ádám Anna 1.b 3. hely
felkészítõ: Tóth Mária
Tóth Levente 1.b 1. hely
felkészítõ: Tóth Mária
Szakács Orsolya 2.a 1. hely
felkészítõ: Kovácsné Gombás Terézia
Szakács Boglárka 3.o 2. hely
felkészítõ: Tóth Mária
Molnár Júlia 4.a 1. hely
felkészítõ: Veresné Lõrincz Andrea
Molnár Sára 4.a 1. hely
 
felkészítõ: Veresné Lõrincz Andrea

Moson Megye Polgáraiért Alapítvány  vers- és prózamondó versenye, 2017. december

5-6. évfolyam, vers:
 
Draxler Dominika 3. hely
Zwonitschek Máté: különdíj

PRÓZA:
 
Major Huba 1. hely
Neuberger Benedek: 2. hely 

Felkészítõ tanárok: Horváth klaudia és Hermann Antal
 
Móra Ferenc Általános Iskola Arany János szavalóverseny (Mosonmagyaróvár 2017. november 29.) 
 
Drobnitsch Vilmos 3. hely
 
Felkészítõ tanár: Horváth Klaudia 
 
Gárdonyi fordító verseny - DÖNTÕ (Gyõr, 2017. november 25.)

6. évfolyam: Kovács Ágoston - 2. helyezett
5. évfolyam: Tóth Mira - 4. helyezett

Felkészítõ: Lõrinczné Karácsony Hajnal 
 
Gárdonyi fordító verseny - elsõ forduló (Gyõr, 2017. október. 25.)

6. évfolyam: Kovács Ágoston - 38/40 pont - a döntõbe jutott
                    Takách Fruzsina - 34/40 pont
                      Nagy Boglárka - 20/40 pont
5. évfolyam: Tóth Mira - 34/40 pont - a döntõbe jutott
                    Fördõs Máté 20/40 pont

Felkészítõ: Lõrinczné Karácsony Hajnal
 
Kovács Margit Megyei Matematikai Rejtvényfejtõ Verseny elsõ fordulójának eredménye 2017. 11.08.
 
5. évfolyam:
 
Szalai Zoárd 42 pont
Csendes Tamás 33 pont
Gazsó Ákos 30 pont
Donáth Kincsõ 17 pont
Meleg Tünde 15 pont

6. évfolyam:

Valyon Mihály 33 pont
Tesch Zsolt 14 pont
Bagoly Adrián 9 pont

7. évfolyam:

Farkas Gergõ 69 pont
Takách Panna 67 pont
Balsay Kitti 63 pont
Bolyhos Felícia 46 pont
Rajci Jázmin 43 pont
Fördõs Petra 34 pont


8. évfolyam:

Tóth Evelin 78 pont
Balga Lilla 75 pont
Fehér Emma 74 pont
Tóth Endre 73 pont
Angyal Dorina 70 pont
Szekeres Ádám 69 pont
Egervári Andrea 58 pont
Violka Kevin 54 pont
Rozs Kamill 45 pont

Felkészítõ tanárok: Vecseyné Kocsis Edit, Jakabné Gruidl Teréz