Kezdőlap arrow Sport
Sport

2018-19-es tanév:

Diákolimpia úszás országos döntő

4 X 50 m-es gyorsváltó 14. hely (Violka Milán, Kajtár Balázs, Baranyai Zsolt. Horváth Dávid)

Felkészítő tanár: Szkiba Gábor 

Diákolimpia kézilabda megyei elődöntő

3. helyezett csapat

Smuk Lillián, Patócs Laura, Pálvölgyi Netti,Nagy Mónika, Nagy Georgina, Varga Zille, Nováky Rebeka, Hodosi Katalin, Bakos Alexandra, Lakatos Mercédesz

felkészítő tanár: Konkoly Zoltán 

Diákolimpia úszás megyei döntő

Czinder Áron 1. kcs 50 m gyorsúszásban 3. hely

Fehér Zsófi 3. Kcs 100 m gyorsúszásban 3. hely

Rédai Petra 4. Kcs 100 m mellúszásban 3. hely

4x50 m lány gyorsúszás váltó 3. hely
(Gáspár Hanna, Czinder Nóra, Sipőcz Fanni, Fehér Zsófi)

4x50 m fiú gyorsúszás váltó 1. hely
(Baranyai Zsolt, Dudás Ákos, Horváth Dávid  /7K/, Kajtár Balázs)  
 
Felkészítő tanár: Szkiba Gábor 
 
Kölyökatlétika verseny 2019.01.24. Mosonmagyaróvár, UFM Aréna
 
II. korcsoport: 2. helyezés        
(Bíró Luca, Káldi Ernő, Kempf Réka, Kiss Dorián, Kurcsics Regina, Schneider Hanna, Szalai Zselyke, Fördős Medárd)
 
I. korcsoport: 4. helyezés 
(Nagy Lilla,Takács Nóra, Nagy Olivér, Németh Ádám, Németh Júlia, Szakács Boglárka, Tóth Zsófia, Ruzsa Dávid) 
 
Felkészítő tanár: Bognár László
  
Asztalitenisz Diákolimpia megyei döntő
 
A kategória (igazolt versenyzők) lány:
 
Czapári Zsófia  2. hely
 
Sárvár-Fürdő Félmaraton 2 km-es versenyszáma:
 
9-10 éves lányok: Nagy Lilla 1. hely
 
13-14 éves fiúk: Pesti Dorián 1. hely
 
9-10 éves fiúk: Nagy Olivér 3. hely
 
0-8 éves fiúk: Káldi Ernő 3. hely 
 
Felkészítő tanár: Bognár László 
 
Körzeti úszás verseny:
 
1.korcsoport 50 m fiú gyorsúszás
1. hely: Czinder Áron
 
1. korcsoport 50 m fiú hátúszás 
1. hely: Czinder Áron
 
2. korcsoport 50m fiú gyorsúszás
1 hely: Németh Ádám
3 hely: Varga Balázs
 
2. korcsoport 50m lány mellúszás
2. hely: Nagy Lilla
 
2. korcsoport 50m fiú mellúszás
3. hely: Németh Ádám
 
2. korcsoport 50m fiú hátúszás
3 hely: Németh Ádám
 
3.korcsoport 100m fiú gyorsúszás
1 hely: Ádám Gergő
 
3. korcsoport 100m lány gyorsúszás
3. hely: Czinder Nóra
2. hely: Gáspár Hanna
1. hely: Fehér Zsófia
 
3. korcsoport 50m fiú mellúszás
1. hely: Ádám Gergő
 
3. korcsoport 50m lány mellúszás
3. hely: Hutflesz Elizabet
2. hely: Czinder Nóra
1. hely: Bakos Arabella
 
4. korcsoport 100m lány gyorsúszás
2. hely: Dubi Lara
1. hely: Göncz Barbara
 
4. korcsoport 100m fiú gyorsúszás
3. hely: Horváth Dávid
2. hely: Kajtár Balázs
1. hely: Violka Milán
 
4. korcsoport 100m fiú mellúszás
2. hely: Dudás Ákos
1. hely: Violka Milán
 
4. korcsoport 50m fiú-lány pillangóúszás
3. hely: Violka Milán
2. hely: Dubi Lara
1. hely: Kajtár Balázs 
 
Felkészítő tanárok: Szkiba Gábor, Bognár László 
 
Diákolimpia labdarúgás IV. korcsoport őszi körzeti forduló
 
1.hely
Schwartz Martin, Németz Renátó, Fülöp Krisztofer, Pápai Norbert, Borsodi Bálint, Farkas Gergő, Tesch Zoltán, Horváth Balázs, Fördős Dávid 
 
Felkészítő tanár: Konkoly Zoltán 
 
UJHELYI MEZEI FUTÓVERSENY Mosonmagyaróvár, 2018.09.27.
 
I. korcsoport lány     3. Kurcsics Regina
II. korcsoport fiú       3. Nagy Olivér
III. korcsoport lány 5. Telek Kiara
IV. korcsoport lány 5. Kurcsics Kinga 

Felkészítő tanár: Bognár László 
 
Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság:
 
Lány kislabdahajítás 1.hely
 
Fekete Janka, Dubi Lara, Szalka Lilien, Kurcsics Kinga, Fördős Dorka 
 
Felkészítő tanár: Bognár László 
 
Fut a város Jánossomorja 2018. 
 
Óvoda:
 
Lányok: Fiúk
 
1. Kóródi Csenge Andorka Ákos
2. Gősi Zsófia Kompis Bence
3. Glück Mia Varga József
4. Cser Alíz Fördős Balázs
5. Csida Zsófi Nagy Balázs
6. Lőrincz Amira Gazsó Kevin 
 
1-2 osztályosok:
 
1.  Kurcsics Regina Horváth Kristóf
Bíró Luca Krassói Olivér
Hafner Virág Angyal Noel
Schneider Hanna Nagy Kristóf
Kopos Sixtina Farkas Gábor
Kempf Réka Papp Norbert és Tesch Roland 
 
 
3-4 osztályosok
 
1. Takács Nóra Németh Ádám
2. Németh Júlia Nagy Olivér
3. Szmola Luca Káldi Ernő
4. Tóth Tamara Molnár Milán
5. Kempf Nóra Horváth Olivér
6. Szakács Boglárka Doboczky Bátor 
 
5-6. osztályosok
 
1. Telek KIara Neuberger Benedek
2. Nagy Lilla Vigh Péter
3. Fördős Dorka Hodosi Csaba
4. Bakos Arabella Timár Bálint
5. Fekete Anna Udvaros Kristóf
6. Molnár Júlia Fehér Kornél 
 
7-8. osztályosok
 
1. Szakács Alexa Kuki Kevin
2. Viszkok Virág Schwartz Martin
3. Varga Elizabet Kajtár Balázs
4. Kurcsics Kinga Pápai Norbert
5. Winkler Martina Borsodi Bálint
6. Patócs Laura Molnár Olivér 
 
15-30 évesek
 
1. Hijber Dorottya Balogh József
2. Hajtó Alícia Wally Martin
3. Kővári Alxandra Kajtár Bence
4. Péter-Héderi Adrienn Horváth Dániel 
  
 
SPORT XXI. PROGRAM ÉSZAK-DUNÁNTÚLI EGYÉNI PÁLYAVERSENYE, 2018. SZEPTEMBER 16., TATABÁNYA
 
Iskolánk tanulói a Mosonmagyaróvári Atlétikai Club színeiben indultak. A versenyen a soproni, győri, mosonmagyaróvári, tatai és tatabányai sportegyesületek fiatal atlétái két korcsoportban, öt versenyszámban küzdöttek a helyezésekért.
Eredmények:
U11   300 m fiú      1. Nagy Olivér
      60 m fiú       2. Nagy Olivér
            60 m lány  3. Takács Nóra
      hármasugrás  3. Takács Nóra
U13  VORTEX hajítás lány:  1. Telek Kiara
      VORTEX hajítás fiú:    1. Wolf Kristóf
          1000 m lány:                4. Telek Kiara



2017-18-as tanév 

 
 
Diákolimpia, a 200 fő alatti iskolák versenye
 
600 m-es síkfutásban országos 6. helyezést ért el Pápai Norbert
 
Felkészítő tanár: Bognár László 
 
Házi úszóverseny eredmények

3. évfolyam: 
25m mell fiú
 
1 hely: Németh Ádám
2. hely: Nagy Olivér
3. hely Hardi Gergő
 
25m mell lány
 
1. hely Németh Júlia
2. hely Takács Nóra
3. hely Szakács Boglárka
 
4X25m mellúszás váltó
 
1. hely Németh Júlia- Németh Ádám- Hardi Gergő- Szakács Boglárka
2. hely Takács Nóra- Nagy Olivér- Meszlényi Mercédesz- Kempf Nóra
3. hely Békefi Brendon- Borsodi Léna- Kovács Linda- Korondi Kristóf

4. évfolyam
25m mell fiú
 
1. hely Winkler Máté
2. hely Prókai Előd
3. hely Speizer Ábel
 
25m mell lány
 
1. hely Czinder Nóra
2. hely Galazka Sára
3. hely Buglyó Réka
 
4X25m mellúszás váltó
 
1. hely Czinder Nóra; Sipőcz Fanni; Galazka Sára; Galazka Fanni
2. hely Winkler Máté- Kempf Lili- Neuberger Szonja- Hegyaljai Noel
3. hely Szakács Zsófia- Molnár Sára- Prókai Előd- Skerlecz Andor

5. -6. évfolyam
50m mell lány
 
1. hely Kurcsics Kinga
2. hely Winkler Martina
3. hely Hutflesz Elizabet

50m mell fiú
 
1. hely Bíró Máté
2. hely Kovács Ágoston
3. hely Valyon Mihály 
 
Kis iskolák megyei atlétikai versenye:
 
600 m 1 Pápai Norbert
egyéni összetett: 3.  Pápai Norbert
 
egyéni összetett: 2. Takács Nóra
 
Mindketten bejutottak az országos döntőbe
 
Felkészítő tanár:  Bognár László 
 
A Három Város (Győr, Sopron, Mosonmagyaróvár) Atlétika Versenyen tanulóink a Mosonmagyaróvári Atlétikai Club színeiben versenyeztek. 

2008/2009 lány 
 
60 m:                  1.  Takács Nóra
Távolugrás:          1.  Takács Nóra
Kislabdahajítás: 1.  Nagy Lilla
800 m:                  2.  Nagy Lilla
2006/2007 lány 
Kislabdahajítás 1.  Fördős Dorka
2005 lány 
Kislabdahajítás          1.  Kurcsics Kinga
2003/2004 lány 
Kislabdahajítás    1.  Dubi Lara

2006/2007 fiú 
Kislabdahajítás      1.  Nagy Tamás
                        2.  Wolf Kristóf
 
Felkészítő tanár: Bognár László   
 
Atlétika diákolimpia körzeti döntő:
 
II. korcsoport
Lány csapat: 1.hely 
(Kempf Lili, Takács Nóra, Fekete Anna, Buglyó Réka, Nagy Lilla  Németh Júlia)
Egyéni összetett: 2. Takács Nóra
3. Kempf Lili
Fiú csapat: 3. hely
(Wolf Kristóf, Vig Péter, Udvaros Kristóf, Timár Bálint, Németh Ádám)
 
II. korcsoport
Lány Csapat: 2. hely 
(Kurcsics Kinga, Fördős Dorka, Telek Kiara, Varga Dorina, Winkler Martina, Gáspár Hanna)
Egyéni összetett:    2. Kurcsics Kinga
Kislabdahajítás: 1. Kurcsics Kinga
600 m 3. Kurcsics Kinga
Fiú egyéni összetett: 1. Pápai Norbert
Távolugrás 1. Pápai Norbert
Kislabdahajítás 2. Pápai Norbert
60 m 3. Pápai Norbert
600 m 3. Pápai Norbert
Kislabdahajítás: 1. Fördős Dávid
 
IV. korcsoport
Kislabdahajítás: 1. Diós Mónika
                        2. Dubi Lara

Atlétika diákolimpia megyei döntő:  

II. korcsoport
lány csapat: 2. hely 
(Kempf Lili, Takács Nóra, Fekete Anna, Buglyó Réka, Nagy Lilla Németh Júlia)

IV. korcsoport lány
Kislabdahajítás: 1. Diós Mónika
                         2. Dubi Lara

III. korcsoport fiú:
Kislabdahajítás: 1. Fördős Dávid

III. korcsoport lány:
Kislabdahajítás: 6. Kurcsics Kinga
 
Felkészítő tanár: Bognár László 
  
Diákolimpia mezei futóverseny körzeti forduló:
 
I. korcsoport lány csapat:
 
    1. helyezett Jánossomorja /Kempf Nóra, Szakács Boglárka, Kóródi Rebeka, Szalai Zselyke/
    Egyéni: 3. Kempf Nóra
 
II. korcsoport Lány csapat:
 
   1. helyezett Jánossomorja /Nagy Lilla, Kempf Lili, Takács Nóra, Fekete Anna, Németh Júlia/
      Egyéni: 1. Nagy Lilla
 
III. korcsoport lány csapat:
 
   2. helyezett Jánossomorja /Telek Kiara, Kurcsics Kinga, Winkler Martina, Fördős Dorka, Pálvölgyi                                                         Netti/ 
  Egyéni: 3. Telek Kiara
 
II. korcsoport fiú csapat:
 
   3. helyezett Jánossomorja /Nagy Olivér, Tímár Bálint, Vig Péter, Udvaros Kristóf,Németh Ádám/ 
 
Felkészítő tanár: Bognár László, Hegedüsné Ádám Adrienn 

Győr-Moson-Sopron megyei Sakk Diákolimpia 2018. február 3-4. 
 
Jánossomorja csapat: 3. hely (Gyovai Bálint, Zwonitschek Máté, Szántó Dániel,Bagoly Adrián)
 
Kölyökatlétika verseny Mosonmagyaróvár, 2018.01.25.
 
I. korcsoport (6 csapat)  3. hely
 
Varga Márk, Szakács Boglárka, Kempf Nóra, Káldi Ernő, Szakács Orsolya, Ravasz Lilla, Kóródi Rebeka, Dobóczky Bátor
 
II. korcsoport (7 csapat) 1. hely
 
Wolf Kristóf, Kempf Lili, Nagy Olivér, Buglyó Réka, Fekete Anna, Németh Ádám, Nagy Lilla, Vig Péter 
 
Felkészítő tanár: Bognár László 
 
Megyei úszás diákolimpia 2018. január 
 
Ádám Gergő 50m mellúszás 2. hely III. Kcs
Rèdai Petra 100m mellúszás 3. hely IV. Kcs
Gartai-Papp-Kovács Petra 100m mellúszás megyei bajnok (országos döntőbe jutott)
Violka Milán 100m gyorsúszás 2. hely IV.kcs
Kajtár Balázs 100m gyorsúszás 3. hely IV. Kcs
Violka Milán 100m mellúszás 3. hely IV.kcs
4x50m lány gyorsváltò IV. Kcs 2. hely (Rèdai Petra-Dubi Lara-Szakács Alexa- Gartai Papp Kovács Petra)
Göncz Barbara 100m lány gyorsúszás 8. hely III. kcs
Fehér Zsófia 100m lány gyorsúszás 6. hely III. kcs.
 
Felkészítő tanár: Szkiba Gábor 
  
Gurul a város 2017. szeptember 27.
 
5-6. osztályosok:

1. hely Klafszky 6. osztály
(Molnár Olivér, Mucska István, Rozsos Ferenc, Donáth Csenge, Viszkok Virág, Winkler Martina) 
2. hely 6.a osztály
(Székely Robertó, Horváth Krisztián, Fördős Dávid, Szentmiklósi Viktória, Nagy Mónika, Kurcsics Kinga)
3. hely 6.b osztály
(Máté Levente, Schally Bence, Fülöp Krisztofer)

7-8. osztályosok:

1. hely 7.b osztály
(Horváth Balázs, Dudás Ákos, Horváth Bálint, Fördős Petra, Rédai Petra, Nagy Georgina)

2. hely 7.a osztály
(Jánó Laura, Hodosi Kata, Szakács Alexa, Farkas Gergő, Baranyi Zsolt, Kajtár Balázs)

3. hely Klafszky 7. osztály 
(Patócs Erik, Patócs Laura, Holhós Simon, Smuk Liliána....) 
 
Fut a város 2017. szeptember 22.
 
1-2. osztályosok
1. Káldi Ernő 1. Wolf Lara
2. Molnár Milán 2. Winkler Lívia
3. Dobóczki Bátor 3. Szmola Luca
4. Horváth Kristóf 4. Pálfi Veronika
5. Pilisi Benedek 5. Kóródi Rebeka
6. Kiss Dorián 6. Ravasz Lilla
 
3-4. osztályosok
1. Vig Péter 1. Kempf Lili
2. Bakos Adrián 2. Nagy Lilla
3. Udvaros Kristóf 3. Fekete Anna
4. Tímár Bálint 4. Németh Júlia
5. Nagy Olivér 5. Takács Nóra
6. Winkler Máté 6. Galazka Sára
 
5-6. osztályosok
1. Pápai Norbert 1. Kurcsics Kinga
2. Tesch Zoltán 2. Winkler Martina
3. Neuberger Benedek 3. Vizkok Virág
4. Pesti Dorián 4. Fekete Janka
5. Hodosi Csaba 5. Bakos Arabella
6. Neuberger Flórián 6. Fördős Dorka
 
7-8. osztályosok
1. Kuki Kevin 1. Szakács Alexa
2. Vincze Barnabás 2. Hodosi Katalin
3. Hencz Dániel 3. Csendes Zita
4. Borsodi Bálint 4. Molnár Csenge
5. Kajtár Balázs 5. Rédai Petra
6. Kovács Bálint 6. Patócs Laura
 
Ágfalvi Futófesztivál 2017. 09. 09.
 
1 km
Kempf Lili 2. hely 
 
10 km
Neuberger Benedek 3. hely 
 
Rábapatonai futó körverseny
 
Kempf Lili 1. hely
Neuberger Szonja 2. hely 
Kempf Nóra 3. hely 
 
Bősi Futóklub utcai futóversenye 
 
Kempf Lili 1.hely
Neuberger Szonja 3. hely
Kempf Nóra 5. hely
 
Ovisok között:
Kempf Réka 2. hely
 
Felkészítő tanár: Bognár László