Kiváló eredményeik miatt idén két tanítványunk, Kovács Linda (8.o.) és Farkas Máté (5.o.) kapott meghívást a London Bridge angol nyelvi tesztverseny országos döntőjébe. A május 13-án, Budapesten megtartott rendezvényen mindketten ismét szépen szerepeltek.

Országos Angol Nyelvi Tanulmányi Verseny Általános Iskolásoknak
A 7. és 8. osztályos tanulók számára a 3 fordulós verseny első két fordulójának feladatait ebben a tanévben digitális formában oldották meg tanulóink.
Tímár Péter, Janzsó Emma, Patvaros Dominik 7. osztályos tanulók, Moser Petra és Dobi Barnabás 8. osztályos tanulók közül hárman érték el a második, megyei fordulóba jutáshoz szükséges igen magas színvonalú teljesítményt követelő pontszámot.
A megyei fordulón:
Janzsó Emma 70 ponttal a IV. helyen,
Dobi Barnabás 76 ponttal a VI. helyen végzett a kizárólag győri és soproni gimnáziumok általános iskolai tanulóit tartalmazó második fordulós mezőnyben.