Intézményünkben az évek során több tanuló, pedagógus és dolgozó kapott kitüntetést éveken át tartó kimagasló munkája elismeréseként.

Jánossomorja Város Önkormányzata több díjjal is elismeri a kiváló tanulókat, tanítókat, tanárokat, dolgozókat.

Jánossomorja Város Önkormányzata Képviselő-testületének 5/2017. (IV. 6.) önkormányzati rendelete a Képviselőtestület által adományozható „Jánossomorja Város Kiváló Tanára, Zenetanára, Tanítója, Óvónője”, „Az oktatási intézmény kiváló dolgozója”, „Jánossomorja Város Sportdíja”, „Jánossomorja Város Kiváló Tanulója díj alapításáról:

• „Jánossomorja Város Kiváló Tanára, Zenetanára, Tanítója, Óvónője”, „Az oktatási intézmény kiváló dolgozója” díj (1) A díj annak a személynek adható, aki legalább 10 éve a város oktatási-nevelési intézményeiben tevékenykedik és hosszabb időszak óta kiemelkedő munkásságot folytat.
  • „Jánossomorja Város Sportdíja” díj (1) A díj annak a személynek vagy csoportnak adható, aki a városban tevékenykedik és magas szintű sporttevékenységet folytat, vagy kimagasló sporteredményt ér el.
  • „Jánossomorja Város Kiváló Tanulója” díj (1) A díj annak a tanulónak adható, aki az általános iskola felső tagozatának mindegyik évfolyamán jó vagy kitűnő év végi bizonyítványt szerzett.

A Győri Tankerületi Központ által adományozott “Az Év Tanára” díjat is kaptak intézményünk pedagógusai.