Kérjük, jövedelemadója 1%-ával támogassa alapítványainkat!

I.számú Általános Iskoláért Alapítvány

Címe: 9241 Jánossomorja, Iparos utca 10.
Adószám: 18537640-1-08

Az alapítvány célja:

• A tanulók sokoldalú támogatása a tanulásban, a tanuláson kívüli tevékenységükben, amely a színvonalasabb nevelést, oktatást segíti elő.
  • A tehetséges gyerekek oktatásának elősegítése folyamatos tehetséggondozással.
  • Azon tanuló jutalmazása, aki kiemelkedő munkát végzett, képességeit legjobban fejlesztette, tudásával önmagának és iskolájának sikereket és elismeréseket szerzett.
  • A hátrányos helyzetű gyerekek felzárkóztatása.
  • Az intézményben dolgozó pedagógusok oktatási-nevelési munkájának szakmai, tárgyi támogatása.

I.-Sz.-Általános-Iskoláért-Alapítvány_okirat

Mosonszentpéteri Iskoláért Alapítvány

Címe: 9241 Jánossomorja, Rákóczi utca 51.
Adószám: 18988431-1-08

Az alapítvány célja:

• Tanulóinak sokoldalú támogatása a tanuláson kívüli tevékenységükben, amely színvonalasabb nevelést, oktatást elősegíti.
  • A tehetséges gyerekek oktatásának elősegítése, folyamatos tehetséggondozás.
  • Hátrányos helyzetű gyermekek felzárkóztatása.

Mosonszentpéteri Iskoláért Alapítvány_okirat

Jánossomorja Művészetoktatásáért Alapítvány

Címe: 9241 Jánossomorja, Óvári út 1.
Adószám: 18945030-1-08

Számlavezető pénzintézet: Nyugat Takarék Szövetkezet, Jánossomorja
Számlaszám: 59600121-10027776

Az alapítvány célja:

• A Jánossomorjai Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Művészetoktatási Intézményegységében folyó művészeti oktatás, nevelés és tanuláson kívüli tevékenység támogatása, hatékonyságának és színvonalának emelése, tárgyi feltételeinek javítása
  • A Jánossomorjai Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Művészetoktatási Intézményegysége (illetve annak mindenkori jogutódja) növendékeinek, jelenlegi, valamint volt növendékeiből alakult csoportjainak, együtteseinek, fiatal tehetségeinek a támogatása a helyi hagyományok ápolása.

Jánossomorja Művészetoktatásáért Alapítvány_okirat