🏆Ha tavasz, akkor jönnek az atlétikaversenyek
Az idén is kiválóan szerepeltek atlétáink az atlétika többpróba körzeti döntőn:
lány összetett csapatverseny
🥇1. Jánossomorja csapata (Kóródi Rebeka, Kurcsics Regina, Wolf Lara, Balogh Bea, Szalai Zselyke, Schneider Hanna)
lány egyéni összetett
🥇1. Kóródi Rebeka
🥉3. Kurcsics Regina
fiú egyéni összetett
🥈2. Káldi Ernő
🥉3. Balogh Róbert
Folytatódik a sikersorozat👏❤️
🥇🥈🥉Kedden az atlétika egyéni és váltó versenyszámokban értek el gyönyörű sikereket atlétáink a körzeti döntőn Mosonmagyaróváron!
III. korcsoport
lány 60m 🥈2. Kóródi Csenge
lány 600m 🥈2. Kóródi Csenge
lány távolugrás 🥉3. Kempf Réka
fiú 60m 🥇1. Pap Norbert
fiú 600m 🥈2. Pap Norbert
IV. korcsoport
lány 100m 🥇1. Biró Luca, 🥉3. Kurcsics Regina
lány kislabdahajítás 🥇1. Schneider Hanna
lány 300m 🥇1. Kóródi Rebeka
lány távolugrás 🥈2. Biró Luca
lány 1500m 🥈2. Szalai Zselyke
lány 4x100m váltó 🥇1. Jánossomorja (Biró Luca, Kóródi Rebeka, Kurcsics Regina, Szalai Zselyke)
fiú 300m 🥇1. Káldi Ernő
fiú távolugrás 🥇1. Káldi Ernő, 🥉3. Balogh Róbert
fiú 100m 🥈2. Balogh Róbert, 🥉3. Zsigmond Richárd
fiú 1500m 🥉3. Pilisi Benedek
fiú 4x100m váltó 🥇1. Jánossomorja (Balogh Róbert, Káldi Ernő, Zsigmond Richárd, Balogh Kevin)
Pénteken a Diákolimpia atlétika megyei döntőjében Győrben az egyéni és váltó versenyszámokban tanulóink ismét kitettek magukért!
📣‼A 4x100m fiú váltó (Balogh Róbert, Káldi Ernő, Zsigmond Richárd, Balogh Kevin) és 300m-en Káldi Ernő továbbjutott a Szolnokon megrendezésre kerülő országos döntőbe.
fiú 300m 🥇1. Káldi Ernő
lány 4x100m váltó 🥈 2. Jánossomorja (Biró Luca, Kóródi Rebeka, Kurcsics Regina, Szalai Zselyke)
lány kislabdahajítás 🥉 3. Schneider Hanna
fiú távolugrás 🥉3. Káldi Ernő