A soproni Bűvösvölgy Médiaértés-oktató Központban jártunk (egy elnyert pályázat keretében) 5-8. évfolyamos 40 tanulónkkal, ahol különböző interaktív médiafoglalkozásokon vettünk részt kis csoportokban forgószínpadszerűen és nagyon élveztük a munkát a professzionális stúdiókörnyezetekben.
🎙A hang, mint jelenség keretében szinkront készítettünk egy rajzfilm alá, majd TiniFM néven sulirádió műsort raktunk össze egy általuk kidolgozott adásmenet segítségével.
📸Magazint szerkesztettünk saját elképzelés alapján, megtanulva a képek kiemelését és a címlap fontosságát.
📽Riportot készítettünk az internethasználatról, ahol bepillantottunk a riportkészítés technikájába.
📹Reklámot, illetve filmet forgattunk saját sztori alapján, ahol a figyelemfelkeltés és a lényegkiemelés technikáját figyelhettük meg.