Tisztelt Szülők!

Az intézményünk által szervezett táborokról szeretnék tájékoztatást adni, egyrészt Önöknek a választás lehetőségét felkínálva, másrészt nekünk már most kell a foglalásokat elindítani, hogy a megfelelő helyeket biztosítsuk diákjaink számára.

1. Kenutábor

• Időpont: 2024.június 23-26.
  • Helyszín: Dunasziget, Pisztráng Kör Egyesület tábora
  • Korosztály: 3-8. osztály
  • Részvételi díj: 41.000,- Ft
  • Az összeg tartalmazza az utazást, szállást (sátorban), reggelit, ebédet, vacsorát, kenu bérleti díját, túravezetést, mentőmellényt.
  • Jelentkezni 10.000,- Ft előleggel lehet március 10 -ig!

2. Nyári tábor Balatonbogláron

• Időpont: 2024.július 01-05.
  • Helyszín a balatonboglári Ifjúsági Szálló
  • Korosztály: 3-8. osztály
  • Részvételi díj: 59.000,-Ft
  • Az összeg tartalmazza az utazást, szállást, reggelit, vacsorát, néhány programot.
  • Jelentkezni február 9-ig lehet 10.000,-Ft előleg befizetésével! A tábor minimum 40 fő jelentkezése esetén kerül megszervezésre!(Amennyiben valaki a jelentkezési határidő lejárta után visszamondja a tábort, csak akkor tudjuk az előleget visszaadni, ha szerez maga helyett másik tanulót!!)

A tábor díjára részletfizetési lehetőséget adunk, kivéve a jelentkezéskor befizetett előleget, amit egy összegben kérünk. Jelentkezni az iskolai titkárságon lehet, amelyet az előleg befizetésével tudunk elfogadni.

Keretlétszámok:

Balatonboglári tábor: 50 fő

Kenutábor: 50 fő

Jánossomorja, 2024. január 10.

Bella Zsolt sk.